Airush Livewire Board 2017

Airush 2017'de Kite, board, bar yapılarında ve malzemelerinde çok önemli yeniliklere imza atmıştır. Bunlardan bazıları...

innovations.png

“Kite Club Turkey olarak Airush Kite ve Boardlarının uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Sorularınız, siparişleriniz veya Airush ürünlerini satın almak için bize ulaşabilirsiniz. ”
Airush Türkiye

Airush Livewire Board Teknolojisi
  • Sinterlenmiş ve Güçlendirilmiş Yeni Yapısı
  • Yüksek Load and Pop Kabiliyeti
  • Yeni Uç Geometrisi
Livewire Reefer bu yıl hem yapısal hem de geometrik olarak yenilendi. Boardun uç kısımlarındaki sertliğin arttırılmasıyla birlikte pop ve sürüş kabiliyeti yükselirken, Dual Rocker ve derin kanal yapısı Livewire Reefer’i daha güçlü sürüş keyfi isteyen riderlar için ideal hale getirdi. 
Dual Rocker geometrisi, kanal yapısı ve uç kısımlardaki sertliğin artması ile riderlara mükemmel “load and pop” sağlarken, ayni zamanda “Tri-Axial Glass” ve “Carbon Torsion Control” ile hem uzun sureli sürüşlerde hem de “landing”lerde tam duyarlılığı sağlamaktadır. 3D olarak güçlendirilmiş uç yapısı yeni Livewire’in dayanaklığını arttırırken ayni zamanda bot ile kullanımında yüksek karsı koyma ve direnme gücü sağlamakta ve park kullanımda yüksek poplarda çok büyük avantaj sağlamaktadır. 
1.35’ten 1.42’e kadar olan boy seçeneği ile, Livewire yüksek ve güçlü hareket için ideal ve Alex Pastor’un her tip park sürüşü ve free style için tek seçimidir.
Livewire2017.png

FMS Rating 6

Airush FMS Rating (esneklik) katsayısını ilk olarak 6 yıl önce ilk marka olarak pazara sundu. Eski 'hissetme' testlerine kıyasla ki, boardun sertliği ve uzunluğu değiştikçe oldukça yanılıtıcı olabilirken, FMS boardun uzunluğunu ve mukavemet altında sapmasını da dikkete almaktadır. Düşük değer daha yumuşak bir yapıyı ve freeride kabiliyetine işaret ederken, yüksek değer ise daha sert ve freestyle kabiliyetini göstermektedir. 

Livewire-Key.png

CARBON TORSION CONTROL

CARBON TORSION CONTROL yapısı rahatlığı ve hızı amaçlarken, topuk kenarlarındaki bükülme mukavemetini düşürmektedir. Böylelikle esnekliğin yalnızca uzunluğuna olmasını ve freeride sürüş kabiliyetinde çok büyük avantaj sağlamaktadır. 

Livewire2017-Size.png