Airush Core Bar 2017

Pazardaki en geniş range'i olan tek bar 

45 - 52 - 55 -62 CM

CoreBar_Size.png

Genişlik

Airush'i gerçekten pazarda rakipsiz hale getiren Core Bar teknolojisi kullanıcılara tek bir barla tüm ölçülerde kullanma özgürlüğü sağlıyor. 45CM, 52CM, 55CM veya 62CM arasında değişim yapmak için bir kaç küçük ve hızlı değişiklik yapmanız yeterli. Pazarda ilk ve tek olarak, tek bir bar ile Airush tüm şişirebilir kitelarla kullanabilir hale geliyorsunuz - en büyük yarış kitemızdan en küçük boy freeride kitemıza kadar.

Core-QR.png

Quick Release Sistemi

Airush Barlarındaki birinci öncelik her zaman için güvenlik olmuştur. Bir endüstri standardı olarak, Quick Release ve tüm parçalarda Renk kodlaması sistemi ile Airush bar sistemini kusursuz ve sorunsuz hale getirmiştir. 2017'de de devam eden orta iplerdeki düşük Y sistemi, en çok ihtiyacınız olduğu durumlarda kite'ın hızlı şekilde tek ip üzerinde release olmasını sağlamaktadır. 

Kalınlık - 21mm

21mm çapına daraltılmış ve tamamen yuvarlak olarak dizayn edilmiş yeni bar yapısıyla Core Bar, sürüş esnasında rahatlığı amaçlarken aynı zamanda güçlendirilmiş iç yapısıyla dayanıklıdır. 19mm çapında olan Diamond ve AP modelleri ise küçük eller için ideal olup, handle pass yeteneğini kolaylaştırmaktadır. 

“Kite Club Turkey olarak Airush Kite ve Boardlarının uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Sorularınız, siparişleriniz veya Airush ürünlerini satın almak için bize ulaşabilirsiniz. ”
Airush Türkiye