Airush Lithium Kite 2017

Airush Lithium 2017

“Kite Club Turkey olarak Airush Kite ve Boardlarının uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Sorularınız, siparişleriniz veya Airush ürünlerini satın almak için bize ulaşabilirsiniz. ”
Airush Türkiye

  • Dünyenın En Çok Tercih Edilen Freeride Kite
  • Akıcı ve Tutrarlı Sürüşü ile İnanılmaz Bir Denge
  • Delta Hibrit Tasarımı Nedeniyle Hızlı ve Kolay Sudan Kaldırma 

Nerdeyse Airush ailesindeki her kite's olduğu gibi, Lithium'da da riderların tüm gereksinimleri karşılanacak şekilde bir tasarım yapılmıştır: freeride, jump, loop ve dalga kullanımı. Şaşırtıcı derecede gidiş esnasında sabitlenebilmesi, dengesi ve kullanım kolaylığı ile Lithium mükemmel bir kite'a en basit örnektir. The focus of wingtip and strut layout in conjunction with the Delta Hybrid design ensures the quickest response through the air as well as instant relaunch. The square wingtip with increased area improves unhooked and overall performance without sacrificing the legendary relaunch, stability or wind range.

The Lithium 17m features the same Lithium freeride flying characteristics but optimized for extremely light wind. Reinforcement has been minimized to save weight and optimized for the unique loads in lighter winds. This optimization compensates for the weight of the additional struts, increasing the stability when the wind picks up, and working in conjunction with the load frame to increase the longevity of the canopy.

Size Chart

Airush olarak, en çok sattığımız kite olan Lithium'da 5M'den 17'M kadar her boyu bulabileceğiniz geniş bir yelpazeyi size sunuyoruz. 

next generation dyneema

Yeni Jenerasyon Dyneema

Airush Kite'lardaki yük dağılımı benzersiz bir dinemaya sahiptir ve bu yük dağılımını oluşturan ağ şeklindeki yapı kumaşa gelen kuvveti desteklerken aynı zamanda kite'ın çok daha dayanıklı olmasını sağlar. Bu kesitler, kite'a gelen tekil ve ani kuvvetlere karşı dayanmasını sağlarken aynı zamanda düşük bir streçlikte ve son derece hafif yapıda dizayn edilmiştir. Böylelikle kite ani ve kuvvetli düşüşlerde kolaylıkla yırtılmaz ve aynı hafifliği korumuş olur.

Tecnoforce D2 Kumas

TECHNOFORCE D2

Bu premium kumaş, yeni jenerasyon DYNEEMA ile birlikte dayanıklılık ve performansın mükemmel kombinasyonu için kullanılılır. Devam eden testler düşük Streçlik ve UV dayanıklılığının, uzun vadede kumaş güvenirliliğinin  çok yüksek olduğunun altını çizmiştir.