Airush Union Kite 2017

union2017

“Kite Club Turkey olarak Airush Kite ve Boardlarının uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Sorularınız, siparişleriniz veya Airush ürünlerini satın almak için bize ulaşabilirsiniz. ”
Airush Türkiye

  • Orta Seviyeden İleri Seviyeye
  • Doğrudan ve Hızlı Tepki Veren
  • Unhooked Yüksek Performansı

Union, orta seviyeden ileri seviye riderlara hitap eden her açıdan çok yönlü bir kitetır. Razor'ın freestyle özellikleri ile pazardaki Wave kite özellikleri ve Lithium'un freeride özellikleri bir array getirilerek yeni bir kite eldedilmiştir. 2017 için tekrardan düzenlenen V3.2 bridle konfigurasyonu ile, dönüş ve depowerdan ödün vermeden, bridle uzunluğu kısaltılmıştır. 

Sonuç olarak super dengeli bir kite elde edilirken, aynı zamanda çok geniş bir yelpazede ve her kullanıma uygun, estetik ve dayanıklı bir yapı ortaya çıkmıştır. 

Union Key Features
 

Size Chart

Union 2017 ile her rüzgarda ihtiyacınız olan her boy kite'ı bulma imkanına sahipsiniz. 6M'den 16M'e kadar tüm seçenekleri ile size geniş bir yelpaze sağlamaktadır. 


dyneema-pic
dyneema

Yeni Jenerasyon Dyneema

Airush Kite'lardaki yük dağılımı benzersiz bir dinemaya sahiptir ve bu yük dağılımını oluşturan ağ şeklindeki yapı kumaşa gelen kuvveti desteklerken aynı zamanda kite'ın çok daha dayanıklı olmasını sağlar. Bu kesitler, kite'a gelen tekil ve ani kuvvetlere karşı dayanmasını sağlarken aynı zamanda düşük bir streçlikte ve son derece hafif yapıda dizayn edilmiştir. Böylelikle kite ani ve kuvvetli düşüşlerde kolaylıkla yırtılmaz ve aynı hafifliği korumuş olur. 


bridle

Yeni Bridle Sistemi V3.2

V3.2 BRIDLE Sistemi, bridle yapısını %10 daha kısaltırken kite'a çok daha hızlı hareket kabiliyeti kazandırmıştır. Bunun yanı sıra, Depower range'i çok genişlemiş, böylelikle yeni Airush kiteları çok daha güvenli hale gelmiştir.